Якість : Behelsi

Made in UA. Sourced worldwide.

Більшість наших продуктів зроблені в Україні. Ми використовуємо високоякісну сировину з Німеччини, Франції, Ісландії, Китаю.

Наша мета — розвиток локального виробництва вітамінів, інших дієтичних продуктів і спортивних добавок, використовуючи найкращі компоненти світових виробників.

Женьшень

Природний адаптоген. Використовується у традиційній медицині країн Азії і давно знайомий західній медицині. Натуральний екстракт із кореня корейського женьшеню поставляється з
Китаю.

Омега-3

Основне джерело поліненасичених жирних кислот – жирні сорти риби, які водяться в холодних водах північних морів. Риб’ячий жир із підвищеною концентрацією незамінних кислот DHA + EPA поставляється з Ісландії.

Коензим Q10

Кофермент Q10 необхідний для всіх організмів. Найбільша його концентрація досягається в тканинах серця. Для виробництва нашого продукту поставляється сировина вищої якості з Німеччини.

Гарантія якості й безпеки

Кожен продукт виготовлений або поставлений спеціально для компанії Behelsi (ТОВ “Бі Хелсі”, виписка з реєстру). Виробництва, з якими ми співпрацюємо, сертифіковані за стандартом ISO 22000: 2005 «Системи управління безпекою харчових продуктів», заснованому на принципах HACCP. Це гарантує безпеку продуктів Behelsi.

Нет продуктов в корзине.