Якість : Behelsi

Made in UA. Sourced worldwide.

Більшість наших продуктів зроблені в Україні. Ми використовуємо високоякісну сировину з Німеччини, Франції, Ісландії, Китаю.

Наша мета — розвиток локального виробництва вітамінів, інших дієтичних продуктів і спортивних добавок, використовуючи найкращі компоненти світових виробників.

Колаген

Пептиди колагену. Зволожує шкіру та робить її еластичною. Підвищує рухливість суглобів. Натуральна сировина виготовлена у Франції.

Омега-3

Основне джерело поліненасичених жирних кислот – жирні сорти риби, які водяться в холодних водах північних морів. Риб’ячий жир із підвищеною концентрацією незамінних кислот DHA + EPA поставляється з Ісландії.

Магній та Кальцій

Життєво важливі мінерали для щоденного вживання. Виготовлені з водоростей, що розповсюджені у водах поблизу берегів Ірландії та Ісландії.

Гарантія якості й безпеки

Кожен продукт виготовлений або поставлений спеціально для компанії Behelsi (ТОВ “Бі Хелсі”, виписка з реєстру). Виробництва, з якими ми співпрацюємо, сертифіковані за стандартом ISO 22000: 2005 «Системи управління безпекою харчових продуктів», заснованому на принципах HACCP. Це гарантує безпеку продуктів Behelsi.

Сертифікати

Декларації або сертифікати доступні для завантаження по найбільш популярним товарам. Асортимент час від часу змінюється, а нові партії товарів надходять щомісяца. Якщо ви не знайшли документ на ваш продукт, напишіть нам на пошту (v.koval@behelsi.com.ua) в дірект Інстаграм – instagram.com/tobehelsi

Нет продуктов в корзине.